Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BK Sport

Följ

BK Sport

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • Heldag

      Sammandrag som vi arrangerar P15

    • 10:00

      Eskilstuna City FK P13 Vit Grön (borta) P13


      12:00
    • 12:00

      IFK Mariefred F12 (borta) F12-F14


      13:30
    • 15:30

      Järna SK F14/15 vit (borta) F12-F14


      17:00
  • 2Sön
    • Heldag

      Bokning av veo kameran Veo kameran

    • 10:00

      Kvicksunds SK F13/F14 (hemma) F12-F14


      11:30
    • 11:00

      Träning P17


      12:00
    • 11:30

      Eskilstuna City FK P13 Blå (borta) P12


      13:30
    • 12:00

      FC Somtuna U (hemma) Herr


      14:00
    • 12:00

      IK Viljan Strängnäs F13 Blå (borta) F12-F14


      13:30
    • 13:00

      Torshälla-Nyby IS P14 Grön (hemma) P14


      15:00
    • 13:00

      IFK Eskilstuna P 2013 Röd (borta) P12


      15:00
    • 14:00

      BK Kenty (P15) (borta) U15


      16:00
    • 15:30

      Pershagens SK U17 (borta) U17


      17:30
  • 3Mån
    v.23
    • 16:00

      After School Sportlodgen


      19:00
    • 17:30

      Träning F12-F14


      19:00
    • 17:30

      Träning U15


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning F12-F14


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning U15


      19:00
    • 18:00

      Träning P17


      19:00
    • 18:00

      Träning Bollskola P18/P19


      19:00
    • 18:00

      VEO kamera BK Sport A match Veo kameran


      21:00
    • 19:00

      Stallarholmens SK (hemma) Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
    • 19:30

      DM IFK Eskilstuna U17


      21:30
  • 6Tor
    • Heldag

      Bokning av veo kameran U15 Veo kameran

    • 09:10

      Eskilstuna IF minicup P12


      17:40
    • 11:00

      Träning U15


      12:30
    • 17:00

      Match mot U15 U17


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 17:30

      Träning U15


      19:00
    • 18:30

      Hällbybrunns IF svart- vit (borta) P14


      20:30
  • 7Fre
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
  • 8Lör
  • 9Sön
    • Heldag

      Bokning av veo kameran U15 Veo kameran

    • 10:00

      IFK Mariefred F12 (hemma) F12-F14


      11:30
    • 11:00

      Hällbybrunns IF svart 2012 (hemma) P12


      13:00
    • 11:00

      Träning P17


      12:00
    • 11:00

      Ärla IF p2014 (borta) P14


      13:00
    • 11:30

      Eskilstuna United DFF F12 (hemma) F12-F14


      13:00
    • 13:00

      Eskilstuna Södra FF P13 (hemma) P13


      15:00
    • 14:15

      Sammandrag - IFK Eskilstuna P16


      19:00
    • 14:30

      Hällbybrunns IF F2013 (borta) F12-F14


      16:00
    • 15:30

      IK Viljan Strängnäs 13 Blå (hemma) P12


      17:30
    • 15:30

      Skogstorps GoIF (borta) U15


      17:30
  • 10Mån
    v.24
    • 16:00

      After School Sportlodgen


      19:00
    • 17:00

      Träning U15


      18:30
    • 17:30

      Träning F12-F14


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 19:00

      Skiljebo SK Juniorer (P05-06) (hemma) U17


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
  • 11Tis
    • Heldag

      Bokning av veo kameran U15 Veo kameran

    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:30
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:00

      Träning BK Sport Mix Parasport


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Eskilstuna City FK (P15) (hemma) U15


      21:00
    • 19:00

      Eskilstuna Södra FF (borta) Herr


      21:00
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning F12-F14


      19:00
    • 17:30

      Träning U15


      19:00
    • 18:00

      Träning P17


      19:00
    • 18:00

      Träning Bollskola P18/P19


      19:00
    • 18:30

      Hällby-Bk sport P13


      20:00
    • 18:30

      Hällbybrunns IF 2013 Vit (borta) P13


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 09:00

      Aroscupen U15


      00:00
    • 10:00

      Aroscupen U15


      00:00
    • 10:00

      Skiljebo SK Svart (hemma) U15


      11:00
    • 12:00

      Aroscupen U15


      00:00
    • 12:00

      IFK Lidingö FK Nord (borta) U15


      13:00
    • 16:00

      Karlbergs BK Vit (borta) U15


      17:00
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 19:00

      Skogstorps GoIF (borta) Herr


      21:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Aroscupen U15

    • Heldag

      Aroscupen U15

    • Heldag

      Aroscupen U15

    • 08:00

      Kungsängens IF 1 (hemma) U15


      09:00
    • 08:00

      Gävle GIK FK (hemma) U15


      09:00
    • 10:00

      Skogstorps GOIF P2013 Röd (borta) P12


      12:00
    • 12:00

      Västerås IK P10 (borta) U15


      13:00
    • 12:30

      Sammandrag Kjula P15


      17:00
    • 13:00

      Västerås IK Gul 1 (hemma) U15


      14:00
    • 14:00

      FC Somtuna P2012-1 (borta) P12


      16:00
    • 19:00

      Vasalunds IF (borta) U15


      20:00
  • 16Sön
    • Heldag

      Aroscupen U15

    • Heldag

      Aroscupen U15

    • Heldag

      Aroscupen U15

    • 09:00

      Huddinge IF (hemma) U15


      10:00
    • 09:30

      Sammandrag P17


      11:30
    • 10:00

      Hällbybrunns IF F2013 (hemma) F12-F14


      12:00
    • 11:00

      IFK Eskilstuna P 19 (borta) U17


      13:00
    • 13:00

      Triangelns IK P2014 Svart (hemma) P14


      15:00
    • 14:00

      Eskilstuna FC U (hemma) Herr


      16:00
    • 16:00

      Karlbergs BK Vit (hemma) U15


      17:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 17:00

      Skiljebo SK Gul (borta) U15


      18:00
  • 17Mån
    v.25
    • 00:00

      Aroscupen U15


      15:00
    • 00:00

      Aroscupen U15


      12:00
    • 00:00

      Aroscupen U15


      12:00
    • 08:00

      Västerås IK P10 (hemma) U15


      09:00
    • 11:20

      Västerås IK Svart (hemma) U15


      12:20
    • 16:00

      After School Sportlodgen


      19:00
    • 17:30

      Träning F12-F14


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 18:00

      Frivillig fys- och konditionsträningen P15


      19:00
    • 18:00

      Våravslutning & middag BK Sport Mix Parasport


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:30
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:30
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • Heldag

      Bokningen av veo kameran U15 Veo kameran

    • 13:00

      Träningsmatch mot Eskilstuna city P12 P12


      14:30
    • 15:00

      Torshälla-Nyby IS P09 (borta) U15


      17:00
    • 15:00

      Träningsmatch i Flen P15


      16:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
  • 24Mån
    v.26
    • 16:00

      After School Sportlodgen


      19:00
    • 17:30

      Träning F12-F14


      19:00
    • 17:30

      Träning U15


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 18:00

      Frivillig fys- och konditionsträningen P15


      19:00
    • 19:00

      Eskilstuna Babylon IF U (borta) Herr


      21:00
    • 19:00

      Eskilstuna United DFF F12 (borta) F12-F14


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 17:30

      Träning U15


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:30
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning F12-F14


      19:00
    • 17:30

      Träning U15


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 27Tor
    • 17:00

      Våravslutning U15


      21:00
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
  • 28Fre
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
  • 29Lör
    • Heldag

      Minicup P14

    • 11:00

      Stigtomta IF (borta) Herr


      13:00
  • 30Sön
    • 09:00

      Sammandrag Triangelborg P16


      15:00
    • 12:00

      Calcio Club Eskilstuna (hemma) Herr


      14:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:30