Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BK Sport

Följ

BK Sport

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 17:00

      Träning U17


      18:15
    • 18:00

      Träning U15


      20:00
    • 18:00

      Träning P15


      19:00
  • 2Fre
    • 17:15

      Träning U15


      18:30
  • 3Lör
    • 12:00

      Spånga IS FK U15 A (hemma) U15


      14:00
    • 13:00

      Träning P15


      14:00
    • 14:00

      Träning P14


      15:00
    • 14:30

      Enhörna IF P2012 (hemma) P12


      16:00
    • 16:15

      Nykvarns SK U18 (borta) U17


      18:15
  • 4Sön
    • 11:00

      Träning P12


      12:30
    • 12:00

      IFK Västerås FK U15 (hemma) U15


      14:00
    • 12:30

      Träning P16


      14:00
    • 13:00

      Föräldramöte P15


      14:00
    • 15:00

      Träning F12-F14


      16:00
  • 5Mån
    v.6
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 19:30

      Träning Herr


      20:45
    • 19:30

      Träning U19


      20:45
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 18:00

      Träning U15


      20:00
    • 18:00

      Träning P15


      19:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      20:30
  • 9Fre
    • 17:15

      Träning U15


      18:30
    • 18:00

      Upptaktsmöte A och U-lag Herr


      23:00
    • 18:00

      Upptaktsträff U19


      21:00
  • 10Lör
    • 12:00

      IK Viljan Strängnäs U15 (hemma) U15


      14:00
    • 13:00

      Träning P15


      14:00
    • 13:00

      Lagaktivitet surprise F12-F14


      14:15
    • 14:00

      Elastico FC (borta) U17


      16:00
    • 14:00

      Träning P14


      15:00
    • 15:00

      Voif Diana Sportlodgen


      22:00
  • 11Sön
    • 08:00

      Futsal-sammandrag omgång 4 P15


      17:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:30
    • 12:30

      Futsal P8 år Södermanland sammandrag - Omgång 4 P16


      14:40
    • 13:00

      Torshälla (borta) U19


      15:00
    • 14:00

      Trosa-Vagnhärad SK P08 (hemma) U17


      16:00
    • 15:00

      Träning F12-F14


      16:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
  • 12Mån
    v.7
    • 17:00

      Sportrådsmöte Sportlodgen


      18:45
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 19:30

      Träning Herr


      20:45
    • 19:30

      Träning U19


      20:45
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 18:00

      Träning U15


      20:00
    • 18:00

      Träning P15


      19:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      20:30
  • 16Fre
    • 17:15

      Träning U15


      18:30
  • 17Lör
    • 11:00

      Skogstorps GoIF (borta) Herr


      13:00
    • 13:00

      Träning P15


      14:00
    • 14:00

      Träning P14


      15:00
  • 18Sön
    • 11:00

      Värmbols FC U19 (hemma) U17


      13:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:30
    • 12:30

      Träning P16


      14:00
    • 13:00

      Djurgårdens IF FF P07 (hemma) U17


      14:00
    • 13:00

      Djurgårdens IF FF 5, Pojkar 2007 (hemma) U17


      15:00
    • 15:00

      Träning F12-F14


      16:00
    • 15:00

      FC Kallfors 09 (borta) U15


      17:00
    • 18:00

      Möte damlaget Sportlodgen


      19:00
    • 18:00

      Lagmöte Dam


      19:00
  • 19Mån
    v.8
    • 17:30

      Ledarnöte, BK Sport U15 Sportlodgen


      20:30
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 19:30

      Träning Herr


      20:45
    • 19:30

      Träning U19


      20:45
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:15
    • 18:00

      Träning U15


      20:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:00
    • 18:30

      Teori pass U17 Sportlodgen


      19:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 11:00

      Träningsmatch Hällbybrunn P12


      12:00
    • 12:10

      Träningsmatch Hällbybrunn P12


      13:10
    • 13:00

      Träning P15


      14:00
    • 13:00

      Träning P14


      14:15
    • 14:00

      Jäders IF (borta) Herr


      16:00
    • 15:00

      IF Eker Örebro U15 (borta) U15


      17:00
  • 25Sön
    • 09:00

      Eskilstuna United DFF F14 (borta) F12-F14


      10:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:30
    • 12:00

      Skå IK 09 (hemma) U15


      14:00
    • 14:00

      Kungsör BK Juniorer (hemma) U17


      16:00
    • 15:00

      Träning F12-F14


      16:00
  • 26Mån
    v.9
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 19:30

      Träning Herr


      20:45
    • 19:30

      Träning U19


      20:45
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:15
    • 18:00

      Träning U15


      20:00
    • 18:00

      Träning P15


      19:00