Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BK Sport

Följ

BK Sport

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 14:00

      Träning P16


      15:30
    • 17:00

      New Mill FC (borta) Dam


      19:00
  • 2Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning U15


      18:15
    • 17:00

      Träning U17


      18:15
    • 17:30

      Träning F12-F14


      18:30
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14-16


      18:30
  • 3Tis
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 18:00

      Träning P15


      19:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:00
    • 19:00

      Föräldramöte , obligatoriskt med minst 1 vuxen/spelare U17


      20:30
    • 19:00

      Föräldramöte U16 Sportlodgen


      21:00
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning U15


      18:15
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14-16


      18:30
    • 18:00

      Träning Bollskola P17/P18


      19:00
    • 19:00

      DFK Katrineholm Värmbol U (borta) Dam


      21:00
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning U15


      18:15
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 18:00

      Träning P15


      19:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:15
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 00:00

      Utbildning Söff D Lokal Klubbhus


      18:00
    • Heldag

      Bokning av veo kameran P09 Veo kameran

    • 06:00

      Utbildning Söff D Sportlodgen


      15:00
    • 12:00

      Eskilstuna City FK P09 Blå (hemma) U15


      14:00
    • 13:00

      Marsjö-Byle GoIF (borta) Herr


      15:00
  • 8Sön
    • 09:00

      Kungsvallen Cup P16


      15:00
    • 09:30

      Triangelns IK Vit (hemma) P16


      10:10
    • 09:30

      Triangelns IK Grön (hemma) P16


      10:10
    • 10:00

      Tränings match AFC P13


      12:00
    • 11:10

      IFK Eskilstuna Gul (borta) P16


      11:50
    • 12:00

      IFK Eskilstuna Blå (borta) P16


      12:40
    • 13:30

      Södertälje FK (hemma) U17


      15:30
    • 13:40

      Jäders IF (borta) P16


      14:20
    • 14:30

      Stenkvista GOIF (borta) P16


      15:10
    • 16:00

      Hölö-Mörkö IF Damlag (hemma) Dam


      18:00
    • 18:30

      Håbo FF (hemma) U19


      20:30
  • 9Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning U15


      18:15
    • 17:30

      Träning F12-F14


      18:30
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14-16


      18:30
    • 18:15

      Träning U19


      19:30
    • 18:15

      Ledarmöte BK Sport P2009 Sportlodgen


      20:00
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning Sportlodgen


      20:00
    • 18:00

      Träning P15


      19:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:00
    • 18:10

      Träning P12


      19:25
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning U15


      18:15
    • 17:00

      Träning U19


      18:15
    • 18:00

      Träning P15


      19:00
    • 18:00

      Träning P14


      19:00
    • 18:10

      Träning P12


      19:30
  • 13Fre
  • 14Lör
    • Heldag

      Bokning av veo kameran P09 Veo kameran

    • 12:00

      Västerås IK 09 (borta) U15


      13:00
    • 15:20

      Djurgårdens IF FF 09 (borta) U15


      16:20
    • 17:00

      Sandvikens AIK FK 09 (borta) U15


      18:00
  • 15Sön
    • Heldag

      Bokning av veo kameran P09 Veo kameran

    • 08:00

      Future stars Autumn P13


      12:00
    • 11:00

      Skiljebo SK 09 (hemma) U15


      12:00
    • 13:00

      Träningsmatch mot Jäder F-13/14 F12-F14


      14:30
    • 13:00

      Träningsmatch mot Jäders IF F-13/14 F-14-16


      14:30
    • 14:00

      Enångers IK 09 (hemma) U15


      15:00
    • 14:30

      Träningsmatch mot Jäder F-12 F12-F14


      16:00
  • 16Mån
    v.42
    • 17:30

      Träning U17


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      20:45
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning U17


      18:15
    • 17:00

      Träning U15


      18:15
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning U19


      18:15
    • 17:00

      Träning U15


      18:15
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:00

      IFK Västerås FK 09 (borta) U15


      10:00
    • 11:00

      Katrineholms SK 09 (hemma) U15


      12:00
    • 13:00

      Träning P15


      14:00
    • 14:00

      Träning P14


      15:00
    • 14:30

      Västerås IK 09:1 (hemma) U15


      15:30
  • 22Sön
    • 10:00

      Lillån FK 09 (hemma) U15


      11:00
    • 12:00

      Dalkurd FF 09 (hemma) U15


      13:00
    • 14:30

      Katrineholms SK 09 (borta) U15


      15:30
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning U15


      18:15
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
  • 25Ons
    • 17:30

      BK Sport P2009 - firande av serieseger Sportlodgen


      20:30
    • 17:30

      Träning F12-F14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14-16


      19:00
    • 18:00

      Träning Bollskola P17/P18


      19:00
    • 18:00

      Träning P17


      19:00
    • 18:00

      BK Sport P2009 firar framgångarna i höstens seriespel U15


      19:30
    • 19:00

      Syrianska FC U17 (hemma) U19


      21:00
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning U15


      18:15
    • 18:00

      Föräldramöte P16


      20:00
    • 18:00

      BK Sport P12 föräldramöte Sportlodgen


      20:00
    • 18:00

      Föräldrar möte P12


      19:30
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 00:00

      Utbildning Söff D Lokal Klubbhus


      18:00
    • 06:00

      Utbildning Söff D Sportlodgen


      15:00
    • 15:00

      Praktkpass under SöFF:s tränarutbildning U15


      17:00
  • 30Mån
    v.44
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Landskamp dam U23 Sverige -Frankrike F12-F14


      20:00
    • 18:00

      Landskamp dam U23 Sverige-Frankrike F-14-16


      20:00
    • 19:30

      Träning U19


      20:45
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning U17


      18:15
    • 19:00

      Träning Dam


      20:00